Systemy telewizji przemysłowej CCTV


Zestawy do monitoringu amerykańskiej marki ComNet to zupełnie nowa jakość na polskim rynku. Są to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym telewizja przemysłowa cctv oraz systemy CCTV mogą być o wiele bardziej skuteczne niż dotychczas. Urządzenia uzyskują ponadprzeciętne osiągi dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w zakresie światłowodowej transmisji cctv. Nasza firma dysponuje pełnym asortymentem, dlatego wszystkie zainteresowane osoby znajdą w ofercie rozwiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

Sprawdź naszą ofertę CCTV ehternetu


W swojej ofercie posiadamy zarówno podstawowe jednostki z modulacją AM, jak i system CCTV ethernet, który transmituje obraz w bardzo dużej rozdzielczości. Są to modele, które pozwalają przesyłać do 32 niezależnych sygnałów wizyjnych razem z danymi sterującymi kamerami przy wykorzystaniu jednego włókna światłowodowego. Na specjalne zamówienie istnieje również możliwość skompletowania gotowych zestawów do monitoringu dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Systemy telewizji przemysłowej – trwałość i niezawodność


Systemy telewizji przemysłowej CCTV wykorzystujące rozwiązania marki ComNet działają niezawodnie w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Są to profesjonalne i sprawdzone urządzenia, których jakość z pewnością usatysfakcjonuje każdego zainteresowanego Klienta. Telewizja przemysłowa CCTV ComNet gwarantuje wysoką niezawodność oraz trwałość, dzięki czemu docenia ją coraz większa liczba osób. Jeżeli również Państwo poszukują wysokiej klasy rozwiązań z zakresu CCTV Ethernet, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

System telewizji przemysłowej CCTV

Dożywotnia gwarancja transmisji światłowodowej CCTV


Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji jest fakt, że na każdy produkt dostępny w naszej ofercie, w tym również na transmisję światłowodową CCTV, otrzymujecie Państwo dożywotnią gwarancję od producenta. Dzięki temu, nasi Klienci nie muszą się martwić o wygaśnięcie okresu gwarancyjnego oraz ewentualny serwis, którego naprawy na własną rękę mogą być kwestią kosztowną. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują solidnych i wytrzymałych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.