Switch przemysłowy


Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych i sprawdzonych switchy przemysłowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy switch dostępny na naszej stronie wyróżnia się wysoką jakością podzespołów, wytrzymałością oraz prędkością na poziomie 10Gbps. Dodatkowo, są to urządzenia niezwykle funkcjonalne - wybrane modele zostały wyposażone w gniazda zasilane PoE, dzięki którym wszystkie urządzenia podłączone do switcha nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. To energooszczędne rozwiązanie, którego jakość potwierdzają ekspertyzy oraz skrupulatne badania laboratoryjne.

Inwestując w switch przemysłowy marki ComNet otrzymują Państwo gwarancję, że instalacja będzie działać zawsze w sposób optymalny i zgodny z Państwa oczekiwaniami. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór switchy, które przeznaczone są do pracy w warunkach przemysłowych. Każdy z nich pochodzi od znanego, amerykańskiego producenta ComNet, będącego liderem w swojej branży. Wśród urządzeń znaleźć można zarówno modele dysponujące szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi, jak i te nieco prostsze, lecz równie wydajne.

Switche przemysłowe przechodzą szereg testów


Każdy switch przemysłowy dostępny w naszej ofercie, zanim trafi do sprzedaży, przechodzi szereg rygorystycznych testów, które przeprowadzane są w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję, że każde urządzenie produkowane przez markę ComNet będzie działało w pełni niezawodnie oraz przez długi czas, bez konieczności naprawy. Nabywając więc switche znajdujące się w naszej ofercie, nie muszą Państwo martwić się o ich wykonanie oraz jakość użytych przy produkcji materiałów. Są to więc korzystne rozwiązania, które niezawodnie będą służyć Państwu przez wiele lat.

Ich niezaprzeczalnym atutem jest również atrakcyjna cena, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania każdego z nich. Dodatkowo, tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji jest możliwość zaoferowania Państwu dożywotniej gwarancji na każdy switch przemysłowy. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują solidnych i wytrzymałych switchy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

switch przemysłowy