Media Konwertery Światłowodowe - Comnet Fiber Optic


Media konwertery są specjalistycznymi urządzeniami, które dają możliwość połączenia sieci światłowodowych wraz z sieciami stworzonymi z miedzianych kabli. Konwerter światłowodowy Ethernet ma możliwość konfiguracji, która zależy m.in. od: rodzaju złącza optycznego, rodzaju włókna światłowodowego, maksymalnego dystansu transmisji po światłowodzie, systemu transmisji światłowodowej lub też prędkości danej transmisji. Istnieją również bardziej rozbudowane urządzenia mogące posiadać dodatkowe parametry.

Media converter – różne wersje Ethernet


Wersje specjalne mediakonwerterów światłowodowych posiadają najczęściej port optyczny dający możliwość współpracy z modułami SFP, wbudowany switch Ethernet oraz sieciowy zasilacz, który wbudowany jest w dane urządzenie. Ich uzupełnieniem mogą być również 19- calowe obudowy konwerterów światłowodowych umożliwiające łatwe zarządzanie kilkoma mediakonwerterami w jednym miejscu. Na rynku dostępne są 2 rodzaje obudów. Pierwszy z nich posiada 14 portów, w której instalowane są media konwertery wolnostojące. Drugi zaś cechuje się 16 portami, w których istnieje możliwość instalacji konwerterów w wykonaniu, jako karta. Co więcej, można je także wyposażyć w obudowy posiadające 1 lub 2 zasilacze mające wpływ na zwiększenie niezawodności danego systemu.

Oferujemy wysokiej klasy konwertery światłowodowe Ethernet


Nasza firma działa w taki sposób, aby móc zagwarantować wszystkim zainteresowanym osobom oraz podmiotom rozwiązania dopasowane do ich oczekiwań i potrzeb. Kierując się tą ideą, stworzyliśmy kompleksową ofertę, w której znaleźć można wszystkie urządzenia, systemy oraz podzespoły marki ComNet, w tym m.in. comnet fiber optic converter. Jeżeli poszukujecie Państwo media konwerterów światłowodowych to ta podstrona jest miejscem, w którym znajdują się satysfakcjonujące dla Państwa rozwiązania wysokiej jakości.

Media konwerter światłowodowy

Mediakonwerter światłowodowy od ComNet


Producent ComNet jest czołowym, amerykańskim liderem zajmującym się m.in. produkcją media converterów. Od lat znany jest on całym świecie z wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań. Mają one bezpośredni wpływ na rozwój branży oraz systemów służących do transmisji sygnału analogowego oraz cyfrowego przy użyciu infrastruktury światłowodowej. Produkty marki ComNet od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród szerokiej grupy Klientów na całym świecie, w tym również w Polsce.

Comnet fiber optic converter – atrakcyjna oferta


Mediakonwertery światłowodowe ComNet to najwyższa jakość i dożywotnia gwarancja. Oferowany przez nas konwerter światłowodowy pozwala zmienić sygnał elektryczny na optyczny, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie sygnału na znaczne odległości przy użyciu światłowodu. To nowoczesne rozwiązanie działające z prędkością transmisji na poziomie od 10Mbps do 1Gbps. Dzięki takim parametrom media konwerter ComNet działa niezawodnie i wydajnie nawet przy niesprzyjających czynnikach zewnętrznych.