Multipleksery światłowodowe


W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo profesjonalny konwerter multiplekser. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonego, amerykańskiego producenta, który cieszy się zaufaniem Klientów z Polski, jak i z zagranicy. Marka ComNet to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Każde urządzenie przez nią wyprodukowane poddawane jest wielu rygorystycznym testom, dzięki którym ich niezawodność znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Jest to więc inwestycja cechująca się wysoką skutecznością oraz niskim ryzykiem występowania jakichkolwiek usterek, dlatego też decyduje się na nią coraz większa liczba Klientów, którzy cenią sobie solidne i trwałe rozwiązania.

Każdy konwerter multiplekser znajdujący się na naszej stronie charakteryzuje się wydajnością, ekonomicznością oraz niezawodnością, dlatego też cieszą się one dużym uznaniem wśród szerokiej grupy Klientów. Są to trwałe rozwiązania, które będą służyć Państwu przez wiele lat, bez konieczności częstych i nieraz kosztownych napraw. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również korzystna cena, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania każdego z nich. Jeżeli również Państwo poszukują solidnych i wytrzymałych konwerterów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Media konwerter multiplekser

Konwerter multiplekser wysokiej klasy


Konwerter multiplekser jest urządzeniem umożliwiającym przesyłanie co najmniej dwóch strumieni danych przy użyciu współdzielonego medium transmisyjnego. Ich ogromną zaletą jest znaczne zmniejszenie niezbędnych połączeń między danymi lokalizacjami. Łatwiejsze staje się także zarządzanie samą siecią. Wykorzystywanie tych urządzeń daje również możliwość zmniejszenia niezbędnego pasma dla przesyłania usług, ponieważ znaczna część z nich może podlegać kompresji.

Każdy konwerter multiplekser znajdujący się w naszej ofercie jest połączeniem stabilności oraz wysokiej niezawodności. Umożliwia podłączenie odległych od siebie placówek, które wyposażone są w analogowe telefony do centrali telefonicznej. Dodatkowo, cechują się one niskim zużyciem energii oraz niedużymi rozmiarami, przez co urządzenie to znajduje szerokie zastosowanie w wielu sytuacjach.

Konwertery multiplekser posiadają dożywotnią gwarancję


Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji jest dożywotnia gwarancja na każdy konwerter multiplekser. Wszystkie urządzenia produkowane przez markę ComNet cechują się ponadprzeciętną jakością i wytrzymałością, dlatego też ich producent oferuje swoim Klientom dożywotnią gwarancję. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba Klientów.