Switch CCTV


Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych przełączników kamer cctv oraz switchy cctv, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem urządzeń produkowanych przez amerykańską markę ComNet, która doceniana jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Każde urządzenie dostępne na stronie musiało przejść przez szereg rygorystycznych testów, zanim znalazło się w naszym asortymencie, dzięki czemu wszystkie z nich cechują się ponadprzeciętną trwałością, tym samym gwarantując Państwu wysoką niezawodność.

Wysokiej klasy przełączniki kamer cctv


Nabywając przełączniki cctv oraz inne urządzenia znajdujące się w naszej ofercie, nie muszą Państwo martwić się o ich wykonanie oraz jakość użytych przy produkcji materiałów. Są one również odporne na wstrząsy, dzięki czemu ich użytkownik nie musi martwić się o przypadkowe ich zniszczenie. Jest to więc urządzenie, na które decyduje się coraz większa liczba Klientów ceniących sobie trwałe i sprawdzone rozwiązania. Jeżeli również Państwo poszukują przełączników kamer cctv, zachęcamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Przełącznik kamer CCTV

Switche cctv to niezawodne i praktyczne rozwiązanie


Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych i sprawdzonych switchy cctv, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy switch dostępny na naszej stronie wyróżnia się wysoką jakością podzespołów, wytrzymałością oraz prędkością na poziomie 10Gbps. Dodatkowo, są to urządzenia niezwykle funkcjonalne - wybrane modele zostały wyposażone w gniazda zasilane PoE, dzięki którym wszystkie urządzenia podłączone do switcha nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. To energooszczędne rozwiązanie, którego jakość potwierdzają ekspertyzy oraz skrupulatne badania laboratoryjne.

Dodatkowo, tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji jest możliwość zaoferowania Państwu dożywotniej gwarancji na każdy switch cctv oraz wszystkie urządzenia dostępne na naszej stronie. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują solidnych i wytrzymałych switchy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.