Switch światłowodowy z POE


Switch poe światłowodowy jest urządzeniem, które odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie transmisji sygnału na odległość. Jego jakość ma bezpośredni wpływ na parametry sygnału, dlatego inwestując w tego typu urządzenia, powinni Państwo wybierać rozwiązania sprawdzonych i renomowanych marek, które gwarantują niezawodną pracę w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Takimi właśnie atutami cechuje się switch światłowodowy amerykańskiej marki ComNet, która doceniana jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Switch poe na światłowód jest produktem, który na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się wysoką jakością podzespołów, wytrzymałością oraz prędkością na poziomie 10Gbps. Kolejnym istotnym atutem proponowanego przez nas rozwiązania przemysłowego jest funkcjonalność. Wybrane modele zostały wyposażone w gniazda zasilane PoE, dzięki którym wszystkie urządzenia podłączone do switcha nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. To energooszczędne rozwiązanie, którego jakość potwierdzają ekspertyzy oraz skrupulatne badania laboratoryjne. Inwestując w switch światłowodowy ComNet otrzymujecie Państwo gwarancję, że instalacja światłowodowa będzie działać zawsze w sposób optymalny i zgodny z Państwa wymaganiami.

Switch POE pod światłowód

Switche poe światłowodowe posiadają dożywotnią gwarancję


Zanim switch poe na światłowód trafi do sprzedaży, musi przejść szereg rygorystycznych testów przeprowadzanych w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu otrzymują Państwo pewność, że oferowany przez nas produkt został wykonany z najwyższą starannością, co ma bezpośrednie przełożenie na jego żywotność oraz bezawaryjność. Jest to więc rozwiązanie cieszące się uznaniem wśród Klientów, którzy cenią sobie trwałość oraz solidność wykonania.

Co więcej, na każdy produkt marki ComNet, w tym również na switch poe bezprzewodowy przysługuje Państwu dożywotnia gwarancja. Jest rzadko spotykane i niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem, które nieraz bywają kosztowne. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują solidnych i wytrzymałych switchy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.