Media konwertery przemysłowe


Media konwertery przemysłowe produkowane przez amerykańską firmę ComNet to profesjonalne urządzenia przeznaczone do przenoszenie sygnałów elektrycznych pochodzących z sieci Ethernet na optyczny sygnał światłowodowy. Na rynku dostępne są różne rodzaje konwerterów. W zależności od wersji można więc spotkać konwertery ze światłowodem jednomodowym, wielomodowym lub też z portami SFP sieci 10/100/100Mps. Dodatkowo, aby urządzenia te były jeszcze bardziej niezawodne, wyposażono je w funkcję Lip Fault Passthrough (LFP) monitoringu stanu pracy portów.

Oprócz tego, media konwertery przemysłowe posiadają także specjalistyczny mechanizm store and forward, pomagający sprawdzać poprawność pakietów poprzez korzystanie z sum kontrolnych. Do budowy każdego z nich wykorzystano niezwykle trwałą oraz solidną obudowę wykonaną z metalu, która zgodna jest z IP30. Pozwala ona na bezproblemowy montaż panelowy lub też montaż na standardowej szynie DIN.

Konstrukcja media konwertorów przemysłowych


Wzmocniona konstrukcja media konwerterów przemysłowych umożliwia eksploatowanie ich nawet w trudnych i niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dlatego też bez problemu mogą być one wykorzystywane na dworze, np. w skrzynkach miejskiego oświetlenia, czy też przy automatach biletowych. Urządzenia te gwarantują długotrwałą oraz bezawaryjną pracę, a wszystko to przez wysoką wytrzymałość na niskie oraz wysokie temperatury. Są one również odporne na wstrząsy, różnego rodzaju przepięcia oraz elektromagnetyczne zakłócenia.

Jeżeli poszukują Państwo media konwerterów przemysłowych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każde urządzenie dostępne na naszej stronie wyprodukowane zostało przez amerykańską firmę ComNet, która jest światowym liderem zajmującym się rozwiązaniami z zakresu fiber optic. Produkty marki ComNet od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród szerokiej grupy Klientów na całym świecie, w tym również w Polsce.

Media konwerter przemysłowy

Dożywotnia gwarancja


Tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji jest możliwość zaoferowania Państwu dożywotniej gwarancji na media konwertery przemysłowe. Wszystkie urządzenia produkowane przez markę ComNet cechują się ponadprzeciętną jakością i wytrzymałością, dlatego też ich producent oferuje swoim Klientom dożywotnią gwarancję. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów.