Moduły transmisyjny SFP


Moduł sfp jest niewielkim przetwornikiem sygnału optycznego na sygnał elektryczny. Transmisja optyczna SFP ma możliwość pracy z długościami fali takimi jak: 850nm/1310nm/1550nm/1490nm/1530nm/1610nm, nie tylko w przypadku łączy jednomodowych, ale również i wielomodowych. Moduły te produkowane są zarówno z interfejsem ze złączem RJ45 lub HSSDC2, jak i z interfejsem optycznym ze złączem typu LC. Każdy z nich obsługuje transmisję protokołów Fibre Channel, Ethernet oraz SONET.

Zastosowanie modułów światłowodowych sfp


Moduły światłowodowe sfp dedykowane są do pracy z media- i wieokonwerterami, gwarantując elastyczność konfiguracji instalacji oraz determinując interfejs każdej z sieci. Wymienne moduły SFP dają możliwość transmisji sygnału przy użyciu takich mediów jak miedź i wielomodowe lub jedno modowe kable optyczne.

Moduły SFP dostępne dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet w wersjach z jednym lub dwoma włóknami optycznymi, dostępne są ze złączami typu LC lub SC . Umożliwiają przekazywanie sygnału w odległości do 120 kilometrów i mogą pracować w trudnych warunkach zewnętrznych oraz temperaturowych.

Cechy modułu światłowodowego sfp to m.in.:

  • możliwość wymienienia modułu SFP dla konkretnego rodzaju włókna
  • zgodność z IEEE 802.3
  • bezproblemowa praca w temperaturach wahających się od -40˚C do aż + 75 ˚C
  • możliwość przechowywania modułów w temperaturze wahającej się od -40 ˚C do + 85 ˚C
  • brak konieczności ingerencji operatora
  • solidność wykonania i wysoka wytrzymałość
  • dożywotnia gwarancja na każdy moduł dostępny w naszej ofercie

Moduł transmisyjny od sprawdzonego producenta


W naszej ofercie posiadamy również moduły transmisyjne sfp. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonego, amerykańskiego producenta, funkcjonującego na rynku od wielu lat. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów oraz wysokiej wydajności, każde urządzenie produkowane przez markę ComNet cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Doceniają je zarówno Klienci z Polski, jak i z całego świata, poszukujący wysokiej klasy modułów transmisyjnych w korzystnych cenach.

Wkładka sfp – dożywotnia gwarancja


Jeżeli poszukują Państwo również wkładek sfp, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji jest fakt, że na każdy produkt dostępny w naszej ofercie, przysługuje Państwu dożywotnia gwarancja. Dzięki temu nie muszą Państwo obawiać się o koszty ewentualnych napraw. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i nerwy. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje coraz większa liczba Klientów.