Switche światłowodowe - Comnet Fiber Optics


Switch z modułem światłowodowym to profesjonalne urządzenie, które odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie transmisji sygnału na odległość. Jego jakość ma bezpośredni wpływ na parametry sygnału, dlatego inwestując w switch światłowodowy, powinniście Państwo wybierać rozwiązania wyłącznie sprawdzonych i renomowanych marek, które gwarantują niezawodną pracę w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Takimi właśnie atutami cechuje się przemysłowy comnet fiber switch znanej amerykańskiej marki ComNet.

Switch sfp – ponadprzeciętna wytrzymałość


Switch z portem światłowodowym jest produktem, który na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się wysoką jakością podzespołów, wytrzymałością oraz prędkością na poziomie 10Gbps. Kolejnym istotnym atutem proponowanego przez switcha do światłowodów przemysłowych jest jego wysoka funkcjonalność. Wybrane modele zostały wyposażone w gniazda zasilane PoE, dzięki którym wszystkie urządzenia podłączone do switcha sfp nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. To energooszczędne rozwiązanie, którego jakość potwierdzają ekspertyzy oraz liczne i skrupulatne badania laboratoryjne.

Switch światłowodowy Comnet

Switche światłowodowe – gwarancja Państwa zadowolenia


Inwestując w switch pod światłowód amerykańskiej marki ComNet otrzymują Państwo gwarancję, że instalacja światłowodowa będzie działać zawsze w sposób optymalny i zgodny z Państwa oczekiwaniami. Potwierdzają to tysiące zadowolonych Klientów na całym świecie, którzy od lat polecają produkty ComNet innym osobom, poszukującym trwałych i solidnych rozwiązań z zakresu switchów z wejściem światłowodowym. Dzieje się tak nie tylko przez wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, ale również przez fakt, że każdy switch na światłowód musi przejść szereg rygorystycznych testów, aby mógł zostać dopuszczony do sprzedaży.

Switch z wejściem światłowodowym - zalety


Switch do światłowodu jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników sieci Ethernet, którzy chcą zwiększyć maksymalną odległość transmitowania danych. Są one wyposażone w porty wielomodowe oraz jednomodowe, a każdy z nich posiada złącza typu S.C. Umożliwiają one również komunikację poprzez włókno optyczne nawet na duże odległości. Dodatkowo, switche światłowodowe posiadające porty SFP mają możliwość konwertowania sygnału elektrycznego na sygnał światłowodowy, dzięki czemu cieszą się coraz większym uznaniem wśród szerokiej grupy Klientów.

Switch z wejściem światłowodowym

Comnet fiber switch – duża uniwersalność


Switch do światłowodu posiada szereg zalet, spośród których wymienić można m.in. wszechstronność. W momencie zmiany konfiguracji sieci nie jest konieczna wymiana całego urządzanie, a jedynie dobór odpowiedniego modułu miniGBIC. Jest to jeden z wielu powodów, dzięki którym urządzenia te cieszą się tak dużym uznaniem wśród wielu Klientów na całym świecie.

Switch z portem światłowodowym od amerykańskiego producenta


Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie, w tym również switche sfp, pochodzą od znanego, amerykańskiego producenta ComNet. Każdy z nich tworzony jest w Stanach Zjednoczonych i poddawany jest rygorystycznym testom, tak by móc zaoferować Klientom rozwiązania najwyższej klasy. Dzięki temu produkty od marki ComNet stały się synonimem trwałości i niezawodności, którą docenia coraz większa liczba zadowolonych Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują switchów do światłowodu od czołowego producenta, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Switche pod światłowód z dożywotnią gwarancją


Switche z wejściem światłowodowym cechuje wysoka niezawodność oraz dbałość o każdy detal podczas ich produkcji. Dzięki temu są one niezwykle trwałe, a ich zakup jest inwestycją na wiele lat. Dodatkowo, możemy Państwu zaoferować dożywotnią gwarancję na cały asortyment, w tym również na switche sfp. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nie będą Państwo musieli się martwić o koszty ewentualnej naprawy.

Switche do światłowodów dopasowane do Państwa potrzeb


Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta switchów na światłowód, serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym asortymencie spełnią Państwa wymagania. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.