Mediakonwertery światłowodowe CCTV


Oferujemy Państwu wysokiej klasy media konwertery światłowodowe CCTV od sprawdzonego, amerykańskiego producenta ComNet. Nasza firma działa w taki sposób, aby móc zagwarantować wszystkim zainteresowanym osobom oraz podmiotom rozwiązania dopasowane do ich oczekiwań i potrzeb. Kierując się tą ideą, stworzyliśmy kompleksową ofertę, w której znaleźć można wszystkie urządzenia, systemy oraz podzespoły marki ComNet. Jeżeli niezbędny jest Państwu media konwerter światłowodowy CCTV to ethernet, to podstrona, na której się obecnie znajdujcie, jest miejscem, w którym znajdą Państwo satysfakcjonujące rozwiązania.

Media konwerter CCTV

Jesteśmy sprawdzonym dystrybutorem media konwerterów CCTV


Jeśli poszukują Państwo trwałych i sprawdzonych media konwerterów światłowodowych CCTV to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować Państwu długą żywotność każdego urządzenia oraz jego bezawaryjność, a wszystko to przez sprawdzonego producenta, który doceniany jest zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Każdy oferowany przez nas converter cechuje się niezwykle mocną konstrukcją umożliwiającą wykorzystywanie tego typu urządzeń nawet w najtrudniejszych warunkach. Oznacza to m.in., że sprawdzą się one zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.

CCTV to ethernet converter – wysoka trwałość


Wysoka trwałość mediakonwerterów światłowodowych CCTV oznacza także odporność na różnego rodzaju wstrząsy, przepięcia, zakłócenia elektromagnetyczne oraz wibracje. Dzięki temu są one często wykorzystywane w instalacjach znajdujących się na świeżym powietrzu, takich jak np. skrzynki oświetlenia miejskiego oraz automaty biletowe. Ich duża trwałość oraz uniwersalność sprawiają, że cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Główne cechy konwertera światłowodowego CCTV:

  • media konwertery światłowodowe CCTV służą do zamiany sygnału elektrycznego na optyczny
  • po przekonwertowaniu sygnału można przesyłać go na duże odległości po światłowodzie
  • transmisja światłowodowa jest odporna za zakłócenia
  • switche opcjonalnie oferują zastosowanie dodatkowego zasilania podłączonych urządzeń (np. kamery IP) dzięki wbudowanemu zasilaczowi PoE
  • prędkość transmisji waha się od 10Mbps do 1Gbps w zależności od modelu
  • wybrane modele posiadają zarządzanie podziałem łącza - dla każdego adresu IP istnieje możliwość ustawienia odrębnej przepustowości maksymalnej
  • niezawodne, dedykowane do pracy w ciężkich warunkach skrajnych temperaturach i wilgotności powietrza
  • do każdego urządzenia przysługuje dożywotnia gwarancja