Systemy telewizji przemysłowej CCTV - monitoring przemysłowy

system do przesyłu telewizji CCTV przez ethernet

Zestawy do monitoringu amerykańskiej marki ComNet to zupełnie nowa jakość na rynku. To innowacyjne rozwiązania, dzięki którym telewizja przemysłowa oraz systemy CCTV mogą być o wiele bardziej skuteczne niż dotychczas. Urządzenia uzyskują ponadprzeciętne osiągi dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w zakresie światłowodowej transmisji video.

Na zamówienie skompletujemy gotowe zestawy do monitoringu dopasowane do indywidualnych potrzeb

Nasza firma dysponuje pełnym asortymentem, dlatego wszystkie zainteresowane osoby znajdą w ofercie rozwiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Posiadamy zarówno podstawowe jednostki z modulacją AM, jak i system CCTV, który transmituje obraz w bardzo dużej rozdzielczości. To modele, które pozwalają przesyłać do 32 niezależnych sygnałów wizyjnych razem z danymi sterującymi kamerami przy wykorzystaniu jednego włókna światłowodowego.

Systemy telewizji przemysłowej wykorzystujące rozwiązania marki ComNet działają niezawodnie w każdy warunkach. To urządzenia z dożywotnią gwarancją producenta, których jakość z pewnością Was usatysfakcjonuje.

Telewizja przemysłowa CCTV ComNet gwarantuje niezawodność w trudnych warunkach