Switch światłowodowy 8 portowy Comnet


Switch światłowodowy z 8 portami to profesjonalne urządzenie, które odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie transmisji sygnału na odległość. Jego jakość ma bezpośredni wpływ na parametry sygnału, dlatego inwestując w tego typu urządzenia, powinni Państwo wybierać rozwiązania sprawdzonych i renomowanych marek, które gwarantują niezawodną pracę w każdych warunkach. Takimi właśnie atutami cechuje się przemysłowy switch światłowodowy amerykańskiej marki ComNet.

Switche światłowodowe z 8 portami – niezawodność i funkcjonalność


Switch światłowodowy z 8 portami jest produktem, który na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się wysoką jakością podzespołów, wytrzymałością oraz prędkością na poziomie 10Gbps. Kolejnym istotnym atutem proponowanego przez nas rozwiązania przemysłowego jest funkcjonalność. Wybrane modele zostały wyposażone w gniazda zasilane PoE, dzięki którym wszystkie urządzenia podłączone do switcha nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania. To energooszczędne rozwiązanie, którego jakość potwierdzają ekspertyzy oraz skrupulatne badania laboratoryjne. Inwestując w switch światłowodowy ComNet otrzymują Państwo gwarancję, że instalacja światłowodowa będzie działać zawsze w sposób optymalny i zgodny z Państwa oczekiwaniami.

switch światłowodowy 8 portów

Cechy switchów znajdujących się w naszej ofercie to m.in.:

  • duża wydajność switchów zarządzalnych oraz niezarządzalnych o prędkościach 10/100/1000Mbps z opcjonalnymi gniazdami SFP
  • wybrane modele maja prędkość 10Gbps
  • wytrzymała i niezwykle solidna obudowa
  • praca w temperaturze wahającej się między -40°C a +75°C
  • duża energooszczędność switchy światłowodowych z 8 portami
  • SFP umożliwia transmisję po światłowodzie
  • wybrane modele posiadają gniazda zasilane PoE, dzięki temu urządzenia podłączone do switcha nie wymagają montażu zasilacza
  • dożywotnia gwarancja na każdy model dostępny w naszej ofercie

Switche światłowodowe z 8 portami od marki ComNet


Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie, w tym również switche światłowodowe z 8 portami, pochodzą od znanego, amerykańskiego producenta ComNet. Każdy z nich tworzony jest w Stanach Zjednoczonych i poddawany jest rygorystycznym testom, tak by móc zaoferować Klientom rozwiązania najwyższej klasy. Dzięki temu produkty od marki ComNet stały się synonimem trwałości i niezawodności, którą docenia coraz większa liczba zadowolonych Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują switchy światłowodowych z 8 portami od czołowego producenta, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.