Multiplekser 16 kanałowy Comnet


Moduł z multiplekserem 16 kanałowym umożliwia podłączanie aż 16 sygnałów do jednego wyprowadzenia analogowego. Układ ten może również pracować z cyfrowymi sygnałami oraz, jako demultiplekser, będący działaniem w drugą stronę. Dzięki temu z jednego pinu istnieje możliwość wyprowadzania aż 16 sygnałów. Co więcej, do jednego pinu można również podłączyć aż 16 czujników. Układ tego urządzenia funkcjonuje na zasadzie przełącznika, przekierowując sygnał ze wspólnego wyprowadzenia do jednego z 16 kanałów. Może również przekazywać sygnał z jednego z tych kanałów do wyjścia wspólnego.

Moduł multipleksera 16 kanałowego sprawdzi się zarówno w przypadku sygnałów analogowych, jak i sygnałów cyfrowych. Każdy z nich sprowadzany jest bezpośrednio od czołowego, amerykańskiego producenta ComNet, który znany jest z wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Produkowane przez tę markę multipleksery poddawane są wielu rygorystycznym testom, dzięki którym ich niezawodność znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Jest to więc inwestycja cechująca się wysoką skutecznością oraz niskim ryzykiem występowania jakichkolwiek usterek.

multiplekser 16 kanałowy

Oferta multipleksera 16 kanałowego


Każdy multiplekser 16 kanałowy stworzony przez markę ComNet, produkowany jest, budowany oraz testowany w Stanach Zjednoczonych. Ich producent zapewnia najwyższą jakość każdego produktu znajdującego się w ofercie. Multipleksery są niezwykle trwałe i funkcjonalne, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Jest to więc inwestycja cechująca się wysoką skutecznością oraz niskim ryzykiem występowania jakichkolwiek usterek, dlatego też decyduje się na nią coraz większa liczba Klientów, którzy cenią sobie solidne i trwałe rozwiązania. Jeżeli również Państwo poszukują multiplekserów cechujących się ponadprzeciętną jakością wykonania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji jest dożywotnia gwarancja na każdy multiplekser 16 kanałowy. Wszystkie urządzenia produkowane przez markę ComNet cechują się ponadprzeciętną jakością i wytrzymałością, dlatego też ich producent oferuje swoim Klientom dożywotnią gwarancję. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o upłynięcie czasu gwarancyjnego oraz ewentualne problemy z serwisem. Propozycja ta dotyczy każdego urządzenia znajdującego się w ofercie, niezależnie od jego ceny i zastosowania, co jest rzadkością na rynku. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba Klientów.